HS50

Katalóg na stiahnutie

Voľné pracovné miesta

HS50

Stredná vyššia trieda

Výrobca: SAMSUNG MEDISON

Výnimočné zobrazovacie vlastnosti 2D zobrazenia sú základom ultrazvukových vyšetrení. HS50 využíva k dosiahnutiu excelentného zobrazenia najnovšie  zobrazovacie technológie a single crystal sondy.

Efektívne nástroje pre profesionálne OB/GYN vyšetrenia

Univerzálny HS50 ponúka vynikajúcí rozsah pôrodnických a gynekologických schopností pre efektívnu starostlivosť.

5D NT (meranie nuchálnej transluescencie)

Meranie priesvitnosti s riešením NT. 5D NT používá Realistic Vue ™ k detekcii stredne-sagitálneho pohľadu pre intuitívne zobrazenie NT.

5D Follicle (meranie folikúl)

5D Follicle vyhľadá folikuly a zmeria ich veľkosť a stav

Realistic Vue™

Zobrazuje 3D anatómiu s vysokým rozlišením a výnimočnými detailami a realistickým hĺbkovým snímaním.

Hello Mom

Hello Mom je smartphone aplikácia pre tehotné matky, ktorá priamo umožňuje priame sťahovanie fetálnych obrazov a slučiek z ultrazvukového prístroja HS50.

 

S-Vue transducer (CA1-7AD, CA2-9AD, CV1-8AD)

Použitie inovatívnej konštrukcie kryštálov a ich usporiadania S-Vue umožňuje zvýšenie účinnosti piezoelektrického javu, čím sa dosiahne zväčšenie šírky pásma meniča, lepšia penetrácia a zníženie šumu. Výsledky sú zrejmé hlavne u obtiažne vyšetrovaných a málo echogénnych pacientov.

ClearVision

Funkcia eliminujúca nežiadúce šumy v obraze a poskytuje excelentné rozlíšenie a zvýraznenie hrán. 

Užívateľsky zamerané vlastnosti pre zefektívnenie práce

Quick Preset

Štyri najčastejšie používané nastavenia je možné aktivovať jediným kliknutím na dotykovej obrazovke. Týmto klikom príde k výberu zodpovedajúcej sondy a príslušného nastavenia k nej.

EZ-Exam+™

EZ-Exam+™ zlučuje viac ovládacích krokov do efektívnejšieho postupu.

Advanced QuickScan

Pokročilá technológia QuickScan poskytuje intuitívnu optimalizáciu 2D obrazu a dopplerovských parametrov. Jedno zatlačenie tlačítka QuickScan umožňuje  automaticky upraviť steering a umiestnenie boxu farebného doppleru vrátane nastavenia polohy vzorkovacieho objemu a korekčného uhla.

EZ-Compare

Umožňuje ľahký prístup k už spraveným vyšetreniam a vyhodnocuje zodpovedajúce zobrazenie na vedľajšom displeji. Pre väčšiu efektivitu porovnáva EZ-Compare automaticky s anotáciou a bodymarkermi nastavenia obrazu z predchádzajúceho vyšetrenia.

Measure Navigation

Pri umiestňovaní merítka posuvu, automaticky zväčší oblasť záujmu pomocou okna obraz v obraze pre presnejšie umiestnenie kaliperu, čo je obzvlášť výhodné pri meraní malých štruktúr.

Navrhnutý pre Vaše pohodlie

Kombinácia komfortného prostredia a zjednodušeného užívateľského rozhrania spolu s dizajnovými funkciami, ako veľký LED monitor, dotyková obrazovka, umožňujú sústrediť sa na zobrazovanie a súčasne znižovať diskomfort pri ovládaní prístroja HS50.

21,5 palcový LED monitor

HS50 je vybavený 21,5 palcovým LED monitorom s HD rozlíšením, ktorý poskytuje vynikajúcu čistotu kontrastu a jasnú farbu v ľubovoľlnom svetelnom prostredí.

10.1 palcový dotykový panel 

Dotyková obrazovka je vysoko citlivá, čo umožňuje efektívnu interakciu počas vyšetrenia.

Ohrievač gélu

dvojstupňové nastavenie teploty udržuje gél v prijateľnej teplote pre pacienta.

SSD disk

HS50 používá pokročilé disky s pevným diskom Samsung. Tieto stabilné a spoľahlivé disky umožňujú rýchlejšie zavádzanie a vyššiu rýchlosť spracovania dát.

Rozumné využitie priestoru

Vďaka kompaktným rozmerom zaberá HS50 minimálny priestor a vďaka zníženej hmotnosti môže byť voľne, jednoducho a ľahko presúvateľná.  Naviac je zjednodušený výhľad zadného profilu, aby ste mohli HS50 zaparkovať priamo pri stene.

Mám záujem o cenovú ponuku: